29.01.2021

Górnictwo – zacznijmy nasze jutro już dzisiaj

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „Górnictwo – zacznijmy nasze jutro już dzisiaj” organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą, Jastrzębską Spółkę Węglową SA oraz JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w dniach 28-29 stycznia 2021 r.

Celem konferencji jest pokazanie aktualnych i przyszłych kierunków działalności naukowej we współpracy z partnerami z branży górniczej, szczególnie we współpracy z Jastrzębską Spółką Węglową SA. Tematyka wydarzenia została podzielona na sesje obejmujące następujące kwestie:

• zagrożenia geomechaniczne w górnictwie podziemnym,
  • efektywność energetyczna,
  • gospodarka o obiegu zamkniętym,
  • kwalifikacje w branży górniczej.

Konferencja skierowana jest w szczególności do pracowników kopalń i firm związanych z górnictwem, a także naukowców, ekspertów oraz przedstawicieli Urzędów Górniczych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do transmisji

Program (plik pdf)