Skip to content ↓

Kandydaci

Studia w AGH prowadzone są w formie stacjonarnej lub niestacjonarnej.

Kierunki studiów I i II stopnia

Zdjęcie kobiety stojącej przed aparaturą badawczą. Widzimy jej plecy. Ma długie ciemne włosy i jasny t-shirt. Operuje myszką. Przed nią na wysokości jej oczu wiszą dwa monitory.
Szkoła doktorska

Najzdolniejsi absolwenci mogą rozwijać się naukowo w Szkole Doktorskiej AGH lub w Krakowskiej Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej.

Szkoła Doktorska AGH

Krakowska Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska

Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn siedzących przy podłużnym biurku. Pracują przy komputerach i spoglądają w monitory. Siedzący bliżej posiada brodę i wąsy. Oddalony od obserwatora jest ogolony. Obaj mają na sobie koszule w błękitnym kolorze. W tle widać pionowe niebieskie rolety zasłaniające okna.
Studia podyplomowe i kursy

Oferta kształcenia AGH obejmuje ponad 90 kierunków studiów podyplomowych, a także liczne inne formy kształcenia (IFK).

Studia podyplomowe

Kursy i szkolenia (IFK)

Studia MBA (Master of Business Administration) studia skierowane do doświadczonych menedżerów oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach decyzyjnych.

Studia MBA w AGH

Prosta droga na studia w AGH

Olimpiady i konkursy

Jeżeli jesteś laureatem/ką lub finalistą/ką olimpiady ogólnopolskiej bądź olimpiady tematycznej, możesz zostać studentem/ką AGH z pominięciem warunków rekrutacji.

Weż udział w olimpiadach i konkursach organizowanych przez AGH.

Kursy przygotowawcze dla kandydatów

AGH w ramach „Roku Zerowego” prowadzi kursy z matematyki, fizyki i chemii dla uczniów, którzy chcą lepiej przygotować się do studiów technicznych. Inicjatywa Roku Zerowego realizowana jest w formie kursów stacjonarnych oraz kursów e-learningowych.

Dowiedz się więcej o kursach dla kandydatów na studia w AGH.

 

AGH... a co to takiego?

Szybko i skrótowo. 2-minutowa dawka najważniejszych i skondensowanych do granic możliwości informacji o każdym wydziale AGH. Cykl spotów „a co to takiego?” otwiera film o uczelni.

 

Dlaczego warto studiować w AGH?

Nasze główne atuty to m.in.: ogromny potencjał naukowy, umiędzynarodowienie, uznanie wśród pracodawców, ścisły związek z przemysłem i światem biznesu, możliwość odbywania praktyk i staży, nowoczesne zaplecze dydaktyczno-naukowe, dobre warunki socjalne, możliwość rozwijania zainteresowań, kampus akademicki z największym miasteczkiem studenckim w Polsce.

Dla naszych przyszłych studentów oznacza to m.in. możliwość skorzystania z „badawczej ścieżki kształcenia”, czy dostęp do platformy intensywnych kursów e-learningowych z zakresu np. kompetencji miękkich, analityki danych, nauki i doskonalenia programowania. A przede wszystkim udział w elitarnym kształceniu prowadzonym w małych grupach przez ekspertów – również zagranicznych – o światowej renomie.

Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast Europy. To doskonałe miejsce, aby rozpocząć w nim studia. Tu tworzy się nauka, kultura i sztuka. Teatry, kina, opera, muzea, galerie, a także liczne koncerty, festiwale, imprezy plenerowe nadają mu wyjątkowy klimat.

Przyjdź do nas na studia a oprócz bardzo dobrego wykształcenia oferujemy możliwość dodatkowego rozwoju naukowego, opiekę tutora, a także pomoc w zakwaterowaniu w postaci bezpłatnego miejsca w domu studenckim.

Wykształcenie, które zdobyć można w AGH, jest bardzo cenione przez pracodawców – zarówno w kraju, jak i za granicą. Wspaniałe kariery zawodowe wielu absolwentów uczelni potwierdzają jakość i użyteczność wiedzy zdobytej w murach AGH.

Kampus AGH położony jest w centrum Krakowa. Wszystkie wydziały, organizacje studenckie, Miasteczko Studenckie AGH wraz z klubami studenckimi oraz bazą sportową położone są w jednym miejscu, tworząc zwarty kompleks, dlatego możesz planować wiele zajęć na studiach, nie tracąc przy tym czasu na dojazdy!

Działania w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami koordynuje Dział Dostępności AGH.

Ponad 30 akademickich sekcji sportowych, liczne boiska, nowoczesny basen i wielofunkcyjna hala sportowa sprawiają, że AGH przyciąga wszystkich pasjonatów sportu.

Obok technicznego AGH ma również swoje wyjątkowe, artystyczne oblicze.

Stopka