Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie pt. „Za kulisami pracy eksperta KE”. Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej 21 maja 2024 r. w godz. 13.00–15.00.

Uczestnicy i uczestniczki spotkania poznają informacje ważne dla kandydatów/kandydatki na ekspertów/ekspertki Komisji Europejskiej. Zostanie omówiony proces rejestracji w bazie ekspertów na portalu „Funding & tender opportunities”. Dodatkową korzyścią dla osób uczestniczących w spotkaniu będzie możliwość wysłuchania uwag i refleksji ekspertów, którzy brali udział w ocenie wniosków składanych do programu Horyzont Europa.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób, które są zainteresowane sprawdzeniem się w roli ekspertów/ekspertek Komisji Europejskiej w Programie Ramowym Horyzont Europa, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć na czym polega praca takiego eksperta/ekspertki.

Obowiązuje rejestracja.