Zespoły ORAGH oraz Con Fuoco ogłaszają nabory

fot. arch. ORAGH

fot. arch. Con Fuoco

Jeśli lubisz śpiewać lub grasz na instrumencie muzycznym Orkiestra Reprezentacyjna AGH oraz Chór i Orkiestra Smyczkowa AGH Con Fuoco czekają na ciebie – trwają nabory do obu zespołów.

ORAGH poszukuje studentów grających na instrumentach dętych drewnianych, blaszanych, instrumentach perkusyjnych, gitarze czy gitarze basowej. Chętni proszeni są o wysłanie wiadomości (kilka zdań o sobie) na adres: rekrutacja.oragh@gmail.com. Podczas przesłuchań, które odbędą się 9 i 11 października, kandydaci zaprezentują przygotowany wcześniej utwór. Komisja może także poprosić o wykonanie utworu z repertuaru zespołu.

Zespół Con Fuoco poszukuje sopranów, altów, tenorów i basów oraz muzyków grających na skrzypcach, altówkach, wiolonczelach lub kontrabasach. Przesłuchania odbędą się 10 października od godz. 19.00 do ostatniego chętnego, w Studiu Muzycznym AGH „Kotłownia” przy ul. Budryka 4. Osoby, które chciałyby dołączyć do chóru, zaśpiewają bez akompaniamentu dowolny, wybrany przez siebie utwór, a kandydaci do orkiestry – taki utwór zagrają. Con Fuoco zaprasza zarówno studentów, jak i absolwentów wszystkich krakowskich uczelni.