30.03.2017

XVIII Międzynarodowa Konferencja Młodych Geologów


W dniach 30 marca – 1 kwietnia 2017 r w Dobczycach odbędzie się XVIII Międzynarodowa Konferencja Młodych Geologów.

 

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH, Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie oraz Uniwersytet Techniczny w Koszycach. Konferencja, która co roku odbywa się w innym miejscu zlokalizowanym pomiędzy Koszycami, Bratysławą oraz południową Polską, stanowi doskonałą okazję dla młodych geologów oraz doktorantów do zaprezentowania swoich badań, jak również do dyskusji i wymiany doświadczeń z rówieśnikami i naukowcami z różnych krajów Europy.

 

Program wydarzenia obejmuje szeroki wachlarz tematów związanych z geologią oraz szeroko pojętymi naukami o Ziemi: od petrologii, paleontologii, geofizyki, hydrogeologii, geoinformatyki czy geotechniki do nauk o środowisku. Podczas konferencji odbędą się prezentacje, wycieczka terenowa do kopalni soli Bochnia oraz warsztaty. Opłata konferencyjna w wysokości 560 zł obejmuje koszty noclegów oraz posiłków.

 

Organizatorzy zapraszają do udziału oraz przesyłania abstraktów w języku angielskim w postaci zbioru *.doc poprzez stronę internetową. Abstrakty zostaną opublikowane w czasopiśmie „Geology, Geophysics and Environment”.

 

Termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów upływa 14 lutego 2017 r.

 

Miejsce

Dobczyce, Hotel Dobczyce

Data

30 marca 2 kwietnia 2017 r.

Organizatorzy

Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH

Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie

Uniwersytet Techniczny w Koszycach

Komitet organizacyjny

dr hab inż. Maciej Manecki, prof. AGH

dr inż. Elżbieta Hycnar

inż. Urszula Buszkiewicz

inż. Karol Faehrnich

mgr inż. Magdalena Sęk

mgr inż. Mateusz Sęk

Kontakt

herlany2017@gmail.com 

WWW

http://www.herlanyconference.com/