28.01.2022

Webinar CeL: Tutorzy w AGH

Centrum e-Learningu AGH zaprasza do udziału w rozmowie z dydaktykami, którzy opowiedzą o swojej pracy ze studentami AGH metodą tutoringu. Webinar pt. „Tutorzy w AGH” odbędzie się 28 stycznia 2022 r. w godz. 10.00–11.30.

W AGH realizowana jest we współpracy z Collegium Wratislaviense Szkoła Tutorów Akademickich.

Już ponad pół setki dydaktyków zostało dzięki temu certyfikowanymi tutorami. Wielu z nich rozpoczęło już pracę 1 na 1 ze studentami albo w modelu tutoringu naukowego albo rozwojowego.

Czworo spośród pracujących już tą metodą w AGH nauczycieli akademickich będzie rozmawiać z uczestnikami webinaru. W dyskusji wezmą udział: dr inż. Katarzyna Klimkiewicz (Wydział Zarządzania), dr inż. Marta Ciesielka (Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej), dr Krzysztof Maj (Wydział Humanistyczny), dr hab. inż. Piotr Chołda, prof. AGH (Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji).