Urodzinowy koncert ORAGH

W tym roku Orkiestra Reprezentacyjna AGH obchodzi 17 urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkich sympatyków na koncert, który odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Klubie STUDIO.

W programie znajdą się największe przeboje z repertuaru ORAGH. Wspólne świętowanie przy dźwiękach muzyki to gwarancja udanego wieczoru.

Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej istnieje od 2001 r. Początkowo liczyła zaledwie kilkunastu muzyków, obecnie – kilkudziesięciu. W swych szeregach zrzesza studentów uczelni krakowskich.

Występy ORAGH towarzyszą najważniejszym świętom i wydarzeniom odbywającym się w AGH, takim jak: inauguracja roku akademickiego, Barbórka, Dzień Otwarty, Juwenalia, Dzień Hutnika i wiele innych oficjalnych świąt. W skład muzycznego repertuaru zespołu wchodzą rozrywkowe przeboje, muzyka filmowa oraz utwory o charakterze dostojnym czy okolicznościowym wykorzystywane podczas defilad i parad marszowych. Orkiestra koncertuje w klubach muzycznych, a także bierze udział w wydarzeniach kulturalnych i naukowych Krakowa, uświetniając swoją muzyką np. Noc Naukowców czy Dni Nauki.

Miejsce: Klub STUDIO (Kraków, ul. Budryka 4)