02.03.2021

Taylor & Francis Online – platforma dla użytkowników. Szkolenie online

Biblioteka Główna AGH zaprasza na spotkanie z platformą Taylor & Francis Online. Spotkanie odbędzie się 2 marca 2021 r. w godz. 11.00–12.00 i będzie prowadzone w języku angielskim.

Prowadzące Gloria Borghetti z Taylor & Francis oraz Anna Abramowska z EBSCO Information Services pokażą funkcje, które ułatwiają prace badawcze i zdalną edukację, omówią sposoby wyszukiwania oraz zaprezentują, jak się zalogować do platformy i po niej nawigować. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o sekcjach:

• Register page – korzyści z rejestracji na portalu Taylor & Francis Online
  • My account – jak zarządzać swoją zawartością, zmieniać swoje dane, itp.
  • Navigation bar/search bar – przegląd strony głównej; jak znaleźć interesujący Państwa temat
  • Basic search/refined search – różnica pomiędzy wyszukiwaniem prostym i złożonym; jak efektywnie z nich korzystać
  • Open Access – zasoby Taylor & Francis dostępne w modelu Open Access

Rejestracja na szkolenie – na stronie Biblioteki Głównej w zakładce Aktualności