02.06.2022

„Opowiedzmy sobie o sobie” – spotkanie na WILiGZ

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami rozpoczyna cykl spotkań, podczas których naukowcy opowiedzą o specyfice oferowanych przez wydział kierunków studiów.

Podczas pierwszego wydarzenia, które odbędzie się 2 czerwca o godzinie 11.00, zostaną przybliżone możliwości, jakie dają studia na kierunku Budownictwo i Inżynieria Bezpieczeństwa.

Miejsce: budynek A-1, Aula JSW

Jako uzupełnienie wystąpią przedstawiciele firmy Draeger, którzy 15 minutowym wystąpieniu zaprezentują, w jaki sposób przełamują bariery innowacyjności branży bezpieczeństwa pracy oraz zachęcą do zgłębienia tematyki BHP.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość doświadczyć praktycznych aspektów oferowanych rozwiązań. Na parkingu w okolicach budynków U-2/A-3 rozstawiony będzie trenażer oraz namiot szkoleniowy.