01.12.2018

Doskonal umiejętności miękkie w Soft Skills Academy

W dniach 1-7 grudnia 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędą się bezpłatne szkolenia z umiejętności miękkich w ramach Soft Skills Academy. Wydarzenie jest skierowane do studentów wszystkich krakowskich uczelni.

W tym roku wykłady i warsztaty podzielone będą na dwa bloki tematyczne: biznes oraz samorozwój. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać miękkie kompetencje i umiejętności interpersonalne w życiu prywatnym i zawodowym. Pomogą w tym specjaliści, profesjonalni mówcy oraz trenerzy współpracujący na co dzień z najlepszymi firmami komercyjnymi i szkoleniowymi.

Liczba uczestników: do 150 osób na wykładach oraz 10-20 osób na szkoleniach.

Soft Skills Academy odbędzie się po raz dziewiąty. Wydarzenie organizuje Uczelniana Organizacja Studencka AGH Electrical Engineering and Computer Sciences Students’ Club (UOS AGH EECSS Club).