15.01.2022

BITEhack 2022

W dniach 15-16 stycznia 2022 r. w Klubie STUDIO odbędzie się 24-godzinny maraton programowania BITEhack. Wydarzenie skierowane jest do studentów kierunków związanych z informatyką, entuzjastów IT, a także pasjonatów programowania i konstruowania robotów przy pomocy mikrokontrolerów takich jak Arduino lub Raspberry Pi.

Drużyny (maksymalnie 4-osobowe) biorą udział w jednej z trzech kategorii:

• klasycznej (rozwiązywanie problemu informatycznego poprzez napisanie aplikacji komputerowej w dowolnym języku programowania),
  • robotycznej (projektowanie, budowanie i programowanie od zera robotów o zadanej funkcyjności),
  • artificial intelligence (stworzenie rozwiązania informatycznego przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji oraz technologiach z nią związanych).

Ostatnia z wymienionych wyżej kategorii to nowość powstała we współpracy z partnerem głównym BITEhack 2022 – IBM.

Rozwiązania przedstawione przez uczestników po 24 godzinach pracy oceni jury złożone z przedstawicieli partnerów wydarzenia oraz kadry naukowej AGH.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Szczegółowe informacje: