22.04.2022

Wirtualny Dzień Otwarty AGH – 22 kwietnia

Powielony tekst nagłówka.

Abstrakcyjna grafika przypominająca rysunek komiksu. Znajdują się na niej kobieta i mężczyzna. Kobieta ma na twarzy maseczkę w kolorach AGH. Trzyma w rękach kolbę i probówkę. Mężczyzna trzyma notatnik i długopis.

Dzień Otwarty AGH 2022

22 kwietnia 2022 r. zapraszamy tegorocznych maturzystów i wszystkich licealistów do udziału w Dniu Otwartym AGH. Podczas wirtualnego spotkania będzie można poznać reprezentantów wszystkich wydziałów oraz wielu organizacji studenckich, a także uzyskać informacje na temat studiów w AGH. Tematem przewodnim będzie ekologia i ochrona środowiska. Start o godz. 9.30.

Wydarzenie będzie transmitowane:

Wśród wielu zaplanowanych atrakcji znajdują się m.in.:

• spotkania z przedstawicielami każdego wydziału,
  • wydziałowe filmy promocyjne,
  • prezentacja jednostek AGH,
  • rozmowy z ekologami,
  • studenckie pomysły wspierające środowisko naturalne.

Spotkanie potrwa do godz. 12.30, po czym zainteresowani będą mogli przenieść się na wydziałowe profile społecznościowe.

Maturzyści mogą ponadto zapoznać się z wydziałami poprzez serię 16 krótkich filmów. W kampanii reklamowej „AGH…a co to takiego” uczelnia przedstawia w atrakcyjnej wizualnie formie najwyższe miejsca, laboratoria i osiągnięcia społeczności AGH. Warto wybrać się w filmową podróż po wszystkich wydziałach. Filmy dostępne są na stronie kandydaci.agh.edu.pl/poznaj-agh/agh-a-co-to-takiego oraz na profilu AGH w YouTube.

Szczegółowy harmonogram Wirtualnego Dnia Otwartego będzie systematycznie uzupełniany. Aby być na bieżąco, wystarczy śledzić wydarzenie.

Oferta dla kandydatów na studia w AGH dostępna jest na stronie kandydaci.agh.edu.pl.