09.12.2020

Święta Dzieciom – akcja charytatywna AGH

Startuje kolejna edycja akcji charytatywnej Święta Dzieciom, organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH. Wydarzenie odbędzie się w formie online w dniach 7–9 grudnia 2020 r.

Tegoroczny cel to zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Do akcji można przyłączyć się na dwa sposoby:

• wpłacając datek do wirtualnej puszki lub za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego, wpisując w tytule przelewu: „Darowizna dla hospicjum w ramach akcji AGH Święta Dzieciom 2020” (wszystkie informacje na stronie Hospicjum);
  • biorąc udział w aukcjach charytatywnych na portalu Allegro.

Główna część wydarzenia odbędzie się w dniach 7–9 grudnia, jednak datki na Krakowskie Hospicjum dla Dzieci można wpłacać cały czas. Aukcje na Allegro również będą dostępne znacznie dłużej.

W ramach akcji będzie także okazja do zadania pytań Rektorowi AGH, prof. Jerzemu Lisowi. Pytania można zgłaszać do poniedziałku 7 grudnia do wieczora poprzez internetowy formularz, a sesja Q&A live odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 14.00 na stronie URSS AGH na Facebooku.

Więcej szczegółów na profilu społecznościowym