Master School EIT InnoEnergy – spotkanie informacyjne

20 listopada 2018 r. o godz. 14.00 w bud. D-4 (sala 101) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące studiów II stopnia realizowanych na Wydziale Energetyki i Paliw w ramach Master School EIT InnoEnergy, z uwzględnieniem „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy”.

EIT InnoEnergy oferuje siedem kierunków studiów magisterskich realizowanych na prestiżowych uczelniach europejskich. Programy studiów poruszają zagadnienia istotne z punktu widzenia światowej energetyki. Ich zakres tematyczny obejmuje m.in.: czyste technologie węglowe, alternatywne źródła energii, smart city, energetykę jądrową, odnawialne źródła energii.

Program MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy koncentruje się wokół unikatowego tematu „Fossil and new-generation fuels” w połączeniu z rozwijaniem umiejętności w zakresie przedsiębiorczości oraz innowacyjnego myślenia.

Ponadto:

• najlepsi studenci mogą otrzymać stypendium w wysokości 750 € / miesiąc na okres maksymalnie 24 miesięcy,
  • drugi rok studiów odbywa się w Instituto Superior Technico w Lizbonie,
  • studia kończą się uzyskaniem dwóch dyplomów: dyplomu Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Instituto Superior Technico w Lizbonie; studenci otrzymują również certyfikat EIT InnoEnergy.

Dalsze informacje zostaną przedstawione na spotkaniu.

W razie pytań prosimy o kontakt:
dr inż. Karol Sztekler
bud. D-4, pokój 110