11.01.2020

BITEhack – dla entuzjastów automatyki, robotyki i programowania


Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków zaprasza miłośników szeroko rozumianej automatyki, robotyki, programowania i nowych technologii do udziału w BITEhack, czyli BEST IT Extended Hackathon. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2020 r. w Klubie STUDIO.

Głównym zamysłem konkursu jest rozwiązywanie przez uczestników zadań sprawdzających ich pomysłowość, umiejętności techniczne oraz zdolności do rozwiązywania problemów inżynierskich.

BITE Hack składa się z dwóch części: 

  • Hackathon klasyczny
    Ok. 80 uczestników współpracujących w maksymalnie 4-osobowych zespołach pracuje przez 24 godziny w wybranej technologii, aby rozwiązać postawiony problem. Po upłynięciu czasu przeznaczonego na wykonanie zadania, odbywają się krótkie prezentacje projektu. Zmagania uczestników ocenia jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele kadry naukowej AGH oraz reprezentanci partnerów wydarzenia. Wybiorą oni najlepszą pracę, biorąc pod uwagę m.in. funkcjonalność, kreatywność i możliwość rozwoju projektu. 
  • Hackathon robotyczny
    Konkurencja stworzona z myślą o entuzjastach automatyki i robotyki. Polega na stworzeniu od podstaw działającego konceptu technologicznego przy użyciu platformy programistycznej, a także dodatkowych narzędzi i innych kompatybilnych komponentów przy wsparciu mentorów. Uczestnicy następnie prezentują wypracowane rozwiązania jurorom, którzy wybierają najlepszy projekt. Na rozwiązanie zadania zespoły (maksymalnie 4-osobowe) mają 24 godziny.


Aby uczestniczyć w zmaganiach należy zebrać maksymalnie 4-osobowy zespół i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Szczegółowe informacje