Wydarzenia w AGH

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w V Konferencji Geotematycznej GAUS, która odbędzie się w AGH w dniach 21–23 kwietnia 2023 r.

GAUS organizowany jest dla studentów kierunków z dziedziny nauk o Ziemi przy współpracy z firmami należącymi do sektora energetycznego, naftowego czy geologicznego, które są bezpośrednio powiązane z kierunkami studiów na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska.

Tematyka wydarzenia skupi się wokół następujących tematów: geologia i geofizyka, ochrona środowiska i ekologiczne źródła energii oraz geoinformatyka , inżynieria i analiza danych.

Udział w konferencji daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy, nabycia praktycznych umiejętności, a także nawiązania współpracy z potencjalnymi pracodawcami czy studentami z innych uczelni.

Kontakt: konferencja.gaus(at)samorzad.agh.edu.pl