Wydarzenia w AGH

Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH, działające przy Wydziale Matematyki Stosowanej, zaprasza do udziału w XII Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej, która odbędzie się w dniach 5–6 kwietnia 2024 r. w AGH (budynek U-2 przy ul. Reymonta 7).

Wydarzenie stanowi okazję do poszerzenia wiedzy z zakresu zastosowania metod i modeli matematycznych w finansach, głębszego zrozumienia zasad funkcjonowania rynków kapitałowych, a także zapoznania studentów/studentek z możliwymi ścieżkami kariery.

Zaplanowano prelekcje specjalistów z zakresu bankowości i inwestowania, spotkania z ciekawymi osobami ze świata finansów oraz konkurs referatów studenckich.

Udział w konferencji jest bezpłatny, otwarty dla wszystkich zainteresowanych, ale wymagana jest rejestracja.