Wydarzenia w AGH

fot. źródło facebook.com/studyatAGHUST/

Zapraszamy społeczność akademicką AGH do udziału w międzynarodowej konferencji „The Impact of Internationalization on the Openness and Tolerance of the University Environment”, która odbędzie się 19 kwietnia 2023 r. w AGH (bud. U-2, sala audytoryjna). Wydarzenie organizuje Centrum Spraw Międzynarodowych AGH w ramach projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej „Welcome to Poland!”.

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu internacjonalizacji na środowisko akademickie AGH oraz innych uczelni partnerskich. Prelegenci postarają się przybliżyć, jak do tej pory wyglądała współpraca międzynarodowa na uczelniach wyższych, a także jaka jest jej przyszłość oraz znaczenie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski (z tłumaczeniem symultanicznym na język polski).

Transmisja konferencji będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

Więcej informacji, program, formularz rejestracyjny