Warsztaty dla studentów w ramach OZE Day

Koło Naukowe Odnawialnych Źródeł Energii „Grzała” działające na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH zaprasza studentów do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach projektu „OZE Day - Dzień Odnawialnych Źródeł Energii”.

Warsztaty z fotowoltaiki:
Prowadzący: dr inż. Janusz Teneta
Miejsce: Gmach Główny AGH (A-0), s. 13, Laboratorium Systemów Fotowoltaicznych

Warsztaty z biomasy:
Prowadzący: prof. Mariusz Filipowicz
Miejsce: Katedra Zrównoważonego Rozwoju Energetycznego, Wydział Energetyki i Paliw
Termin: 17 kwietnia 2013 r.

Warsztaty wyjazdowe z pomp ciepła:
Prowadzący: mgr inż. Jarosław Kotyza, mgr inż. Wojciech Luboń, mgr inż. Grzegorz Pełka
Miejsce: Miękinia - Laboratorium Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii

Zapisy trwają od 25 marca do 7 kwietnia br.

„OZE Day - Dzień Odnawialnych Źródeł Energii” to festiwal naukowy, który jest połączeniem targów wystawowych i konferencji poświęconych odnawialnym źródłom energii. W programie przewidziano targi wystawowe, które odbędą się 16 kwietnia br. w Gmachu Głównym AGH (al. Mickiewicza 30) oraz warsztaty tematyczne z odnawialnych źródeł energii.

Szczegółowe informacje na www.oze-day.agh.edu.pl