Języki obce przez Internet

Studium Języków Obcych AGH przyjmuje zapisy na językowe kursy e-learningowe dla studentów, którzy nieobowiązkowo chcą kontynuować naukę języka po szkole średniej, na różnym poziomie zaawansowania.

Język francuski – poziom A2  oraz B1

• Kurs A2 obejmuje 45 godz. nauki i prowadzony jest głównie na Platformie Moodle AGH, dodatkowo raz w miesiącu odbywają się zajęcia metodą tradycyjną.
  • Kurs B1 obejmuje 60 godzin nauki. Cotygodniowe, 90-minutowe spotkania stacjonarne uzupełnione są zajęciami odbywanymi na Platformie Moodle AGH.

Język niemiecki – poziom A2 oraz B1

• Kurs A2 trwa jeden semestr i obejmuje 30 godzin nauki.
  • Kurs B1 trwa dwa semestry i obejmuje 90 godzin nauki.

Kursy prowadzone są metodą on-line na Uczelnianej Platformie e-Learningowej. Dodatkowo raz w miesiącu odbywają się 90-minutowe zajęcia prowadzone metodą tradycyjną.

Po ukończeniu kursów studenci otrzymują certyfikat. Mogą również kontynuować naukę na wyższych poziomach zaawansowania w ramach zajęć lektoratowych w dalszym toku studiów. Kurs jest nieodpłatny.

Zgłoszeń można dokonać w terminie do 14 października 2019 r., przesyłając dane (imię, nazwisko, wydział, rok studiów) na adres:

Ostateczne ustalenie listy uczestników nastąpi podczas zebrania organizacyjnego 14 października 2019 r.:

• język francuski  – A2 godz. 19.30, sala 307 (bud. D-11), B1 godz. 20.00, sala 307 (bud. D-11),
  • język niemiecki – godz. 19.30, sala 314 (bud. D-11).