Gra planszowa MONOPOLY 100 LAT AGH – wznowienie sprzedaży

Z okazji jubileuszu 100-lecia uczelni została stworzona gra MONOPOLY 100 LAT AGH.

MONOPOLY 100 LAT AGH jest unikatową i limitowaną wersją towarzyskiej, logicznej gry planszowej, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów oraz strategią inwestowania. Grę, która została wymyślona w Stanach Zjednoczonych w czasach wielkiego kryzysu, opatentowano w 1935 r. Obecnie na świecie dostępna jest ona w kilkudziesięciu wersjach tematycznych, w tym również w polskich wersjach.

W specjalnej wersji, której akcja osadzona jest w AGH, można m.in. kupować i sprzedawać wydziały lub kluby studenckie, inwestować w sale wykładowe bądź laboratoria. W grze pojawia się wiele akcentów dotyczących studentów oraz związanych z życiem i funkcjonowaniem uczelni.

Zawartość zestawu:

• Plansza
  • 2 kostki
  • 8 pionków
  • 28 kart „Tytuł Własności”
  • 16 kart „Studia”
  • 16 kart „Kampus”
  • 1 plik banknotów Monopoly
  • 32 elementy typu „sala wykładowa”
  • 12 elementów typu „laboratorium”

Cechy gry:

• liczba graczy: 2-6
  • instrukcja: polska
  • wydanie: polskie

Grę MONOPOLY 100 LAT AGH można zakupić w Sklepie Internetowym AGH.

Black Week! Od 25 listopada do 2 grudnia br. grę można zakupić w niższej cenie.