„Śladami Zofii Rydet” – konkurs fotograficzny

Koło Naukowe Studentów Socjologii z Wydziału Humanistycznego zaprasza studentów AGH do udziału w konkursie fotograficznym „Społeczeństwo polskie w obiektywie socjologicznym Śladami Zofii Rydet”.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych zdjęć z zakresu fotografii socjologicznej, nawiązujących do twórczości Zofii Rydet. Głównym kryterium klasyfikującym zdjęcia będzie przedstawienie na nich elementów życia codziennego ludzi.

Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie jedną fotografię. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, nazwę wydziału oraz numer albumu.

Prace można zgłaszać do 31 sierpnia na adres: konkurs.knss(at)gmail.com.

Nagrodami w konkursie są bony podarunkowe.

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Bibliotece Głównej AGH w dniach 24 września do 7 października 2018 r., a następnie na Wydziale Humanistycznym AGH.