Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza na webinar „Zostań ekspertem oceniającym wnioski w Komisji Europejskiej”, który odbędzie się 7 marca 2024 r. o godz. 10.00.

Uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się jak dołączyć do grona ekspertów KE oraz z jakimi obowiązkami wiąże się ta funkcja.

W pierwszej części szkolenia zostaną przedstawione kwestie formalne jakie trzeba spełnić, aby zostać ekspertem oraz jak zarejestrować się w bazie ekspertów.
W drugiej części ekspertka oceniająca wnioski KE dr hab. inż. Sabina Angrecka, prof. URK przedstawi własne doświadczenia oraz przekaże cenne wskazówki dotyczące wypełniania profilu eksperta.

Szkolenie potrwa ok. 1h + pytania.

Rejestracja

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.