Wydarzenia w AGH

Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium na temat wytycznych w zakresie sporządzania planów zarządzania danymi badawczymi, które odbędzie się 30 sierpnia 2023 r. o godz. 11.00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

• struktura planu zarządzania danymi,
  • najczęściej popełniane błędy w planach zarządzania danymi,
  • koszty kwalifikowane związane z zarządzaniem danymi.

Szkolenie poprowadzą dr Aneta Pazik-Aybar i Gabriela Czarny z NCN. Podczas webinarium przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.

Nagranie ze spotkania zostanie udostępnione w ramach kursu z zarządzania danymi badawczymi dla naukowców i data stewardów na platformie Navoica.

Rejestracja na webinarium za pośrednictwem formularza Clickmeeting.

Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do uczestników drogą elektroniczną.

Webinarium organizowane jest przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego (ICM UW) we współpracy z Narodowym Centrum Nauki.