Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w czwartym z cyklu spotkań poświęconych roli ekspertów w Programie Ramowym Horyzont Europa. Webinar pt. „Rola eksperta w kontroli realizacji projektów w Horyzoncie Europa” odbędzie się 25 września 2023 r. w godz. 10.00–11.30.

Wydarzenie ma na celu przybliżenie procesu oceny projektów w Horyzoncie Europa w trakcie ich realizacji. Tematyka szkolenia jest kierowana do osób zainteresowanych pełnieniem roli eksperta, jak też do początkujących ekspertów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Informacje dotyczące procesu oceny projektów mogą być interesujące także dla osób zainteresowanych składaniem wniosków projektowych w Horyzoncie Europa.

W szkoleniu wezmą udział doświadczeni eksperci Komisji Europejskiej, którzy opowiedzą o swoich wieloletnich doświadczeniach w ocenie wniosków. Będzie też możliwość zadania im pytań.

Tematyka spotkania:

• Proces oceny projektu ERC z perspektywy eksperta
  • Ocena wyników projektów w trakcie realizacji
  • Moderowana dyskusja z ekspertami Komisji Europejskiej

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.