Wydarzenia w AGH

Centrum e-Learningu i Innowacyjnej Dydaktyki AGH zaprasza na webinar „Pasja w pracy dydaktyka akademickiego”, który odbędzie się 21 listopad 2023 r. w godz. 10.00–11.15.

Czym jest pasja w dydaktyce? Jak tworzyć dla niej przestrzeń w trakcie zajęć dydaktycznych? Jak ją rozbudzać u studentów? Jak sprawić, by uczenie było ciekawą, wciągającą podróżą? Jak zrozumieć motywacje studentów, ich style uczenia? Jak ich wspierać w rozwoju?

Dr inż. Sylwia Bednarek z Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej – laureatka nagrody Laur Dydaktyka AGH w kategorii Wykładowca (2022) oraz nominowana do nagrody Laur Dydaktyka AGH w kategorii Dydaktyk z pasją (2023) – podzieli się swoim doświadczeniem dydaktycznym.

Więcej informacji, rejestracja