Wydarzenia w AGH

Zastanawiasz się, co robić po zajęciach? Chcesz pracować nad ciekawymi projektami inżynierskimi? Szukasz osób z podobnymi zainteresowaniami? A może fotografujesz lub śpiewasz? Jeśli tak, koniecznie odwiedź Targi Organizacji Studenckich AGH! Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 r. w godz. 10.00–14.30 (plac przed budynkami B-6 i B-8 oraz ich korytarze).

W AGH działa blisko 140 kół naukowych oraz ok. 30 organizacji studenckich. Członkostwo w nich to doskonały sposób na rozwój pasji, wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych, zdolności komunikacyjnych czy więzi społecznych. Zdobyte doświadczenie może zaowocować w przyszłości np. propozycją ciekawej pracy albo pomysłem na własny start-up.

Na targach porozmawiasz z przedstawicielami kół i organizacji, dowiesz się czym się zajmują, zobaczysz efekty ich działalności. Początek roku akademickiego to dla nich intensywny czas rekrutacji nowych członków/członkiń. Targi to zatem idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę ze studencką działalnością.

Więcej informacji już wkrótce. Śledź wydarzenie i bądź na bieżąco.

Targi Organizacji Studenckich AGH organizują Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH oraz Rada Kół Naukowych AGH.

Tutaj znajdziesz wykaz organizacji studenckich oraz informacje o Studenckich Kołach Naukowych.