Wydarzenia w AGH

Szkolenie: Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Sum)
  • 29.06.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza na szkolenie stacjonarne poświęcone finansowaniu projektów w programie Horyzont Europa w formie ryczałtu (Lump Sum), które odbędzie się 29 czerwca 2023 r. w godz. 10.30–13.00 na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24, budynek Galerii GIL, II piętro, sala konferencyjna CTT PK).

Komisja Europejska planuje ogłaszać w Horyzoncie Europa coraz więcej konkursów, stosując ryczałtową metodę rozliczania projektów tzw. Lump Sum. Finansowe z zastosowaniem tej metody będą m.in. projekty w instrumentach wideningu, tj. Twinnnig, Era Talents, European Excellence Initiative, ERA Chairs.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną szczegółowe zasady tworzenia budżetu do projektów finansowanych metodą Lump Sum.

Szkolenie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.