Wydarzenia w AGH

Szkolenie stacjonarne: Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej – Lump Sum
  • 06.11.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia organizuje szkolenie poświęcone finansowaniu projektów w programie Horyzont Europa metodą ryczałtową (Lump Sum). Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej 6 listopada 2023 r. w godz. 10.30–13.00, na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24, budynek Galerii GIL, II piętro, sala konferencyjna CTT PK).

Komisja Europejska planuje ogłaszać w Horyzoncie Europa coraz więcej konkursów, stosując ryczałtową metodę rozliczania projektów, tzw. Lump Sum. Z zastosowaniem tej metody finansowane będą m.in. projekty realizowane w ramach programów Twinnnig, Era Talents, European Excellence Initiative, ERA Chairs.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione zasady przygotowania i realizacji projektów rozliczanych metodą Lump Sum.

Szkolenie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.