Wydarzenia w AGH

Szkolenie online: Ocena wniosków o dofinansowanie w konkursach Horyzontu Europa
  • 12.09.2023

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie „Ocena wniosków o dofinansowanie w konkursach Horyzontu Europa”, które odbędzie się w formule online 12 września 2023 r. w godz. 10.00–11.30.

To kolejne z cyklu spotkań poświęconych roli ekspertów w Programie Ramowym Horyzont Europa. Szkolenie ma na celu przybliżenie procesu oceny propozycji projektów składanych w ramach konkursów Horyzontu Europa i jest adresowane do osób potencjalnie zainteresowanych pełnieniem roli eksperta, jak też do początkujących ekspertów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

W szkoleniu wezmą udział doświadczeni eksperci Komisji Europejskiej, którzy opowiedzą o swoich wieloletnich doświadczeniach w ocenie wniosków. Będzie też możliwość zadania im pytań.

Tematyka spotkania:

• Proces oceny propozycji projektu
  • Korzyści z pracy jako ekspert
  • Cechy dobrego eksperta i wyzwania
  • Moderowana dyskusja z ekspertami KE

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.