Wydarzenia w AGH

Szkolenie: Finansowanie przełomowych idei naukowych w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)
  • 21.11.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie online pt. „Finansowanie przełomowych idei naukowych w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)”, które odbędzie się 21 listopada 2023 r. w godz. 12.00–15.00 na platformie Cisco Webex Meetings.

W trakcie spotkania prelegentki z HPK Polska Wschodnia oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przedstawią specyfikę grantów ERC, a także zasady ich realizacji wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi przygotowania wniosku. Swoim doświadczeniem w ubieganiu się o granty ERC podzielą się laureaci ERC Starting Grant w Polsce.