Wydarzenia w AGH

Szkolenie: ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna A
  • 16.01.2024

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie „ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna wniosku A”, które odbędzie się w formie zdalnej 16 stycznia 2024 r. w godzinach od 10.00–13.30.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie część administracyjną wniosku projektowego A: Application form (Part A), którą wypełnia się w systemie elektronicznym na portalu Funding & tender opportunities, dedykowanym programom zarządzanym centralnie przez Komisje Europejską (KE).

Uczestnicy dowiedzą się również, gdzie szukać dokumentów konkursowych i jak sprawdzić czy dana jednostka jest już zarejestrowana na portalu Funding & tender opportunities.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspertka DKPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.