Wydarzenia w AGH

Kończysz studia I stopnia i zastanawiasz się co dalej? Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska pomoże ci podjąć decyzję. Spotkania informacyjne dotyczące możliwości kształcenia na tym wydziale na II stopniu studiów odbędą się 8 i 14 grudnia 2023 r.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów/studentek kończących I stopień studiów inżynierskich na WGGiIŚ, ale także studentów pozostałych wydziałów AGH czy innych uczelni.

Na spotkaniach zostaną zaprezentowane kierunki studiów, specjalności oraz szczegóły dotyczące warunków studiowania i przyszłych możliwości zawodowych. Pokazane będą także korzyści płynące z podjęcia studiów magisterskich.

• 8 grudnia, godz. 8.30
    bud. C-4, sala 505
    kierunki: Inżynieria i Monitoring Środowiska oraz Zmiany Klimatu Przeciwdziałanie i Adaptacja

• 14 grudnia, godz. 13.40–14.40
    bud. C-4, sala 301
    kierunek: Geodezja i Kartografia

• 14 grudnia, godz. 14.00–15.00
    bud. C-4, sala 106
    kierunek: Informatyka Geoprzestrzenna

Rekrutacja na II stopień studiów w AGH ruszy 8 stycznia 2024 r., ale już teraz warto się zapoznać z ofertą kształcenia: rekrutacja.agh.edu.pl.