Wydarzenia w AGH

Rozwijaj z nami innowacje społeczne! – to hasło czwartej edycji Dnia Otwartego Przedsiębiorczości Akademickiej AGH. Wydarzenie, które organizuje Zespół Przedsiębiorczości Akademickiej Centrum Transferu Technologii AGH i spółki celowej INNOAGH, odbędzie się 7 listopada 2023 r. w Klubie STUDIO.

Dzień Otwarty Przedsiębiorczości Akademickiej to przestrzeń wymiany doświadczeń, pozyskania partnera, doradcy czy mentora. Celem jest aktywizacja środowiska akademickiego do działania na rzecz innowacji społecznych.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim studentom/studentkom, doktorantom/doktorantkom i naukowcom/naukowczyniom, a także pozostałym członkom społeczności akademickiej AGH, którzy dostrzegają problemy społeczne czy sami tworzą innowacje społeczne, ale również dla tych, którzy chcieliby zaangażować się we wspieranie takich przedsięwzięć.

Udział w spotkaniu pomoże zrozumieć czym są innowacje społeczne. Będzie można posłuchać inspirujących historii i dowiedzieć się jak zaangażować się w kreowanie lub rozwój innowacji społecznych. Nie zabraknie okazji do rozmów z ekspertami wspierającymi projekty innowacyjne.

W wydarzeniu będą uczestniczyć m.in. liczni przedstawiciele projektów i start-upów rozwijających innowacje społeczne.

Aby wziąć udział w Dniu Otwartym Przedsiębiorczości Akademickiej AGH, należy się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje, rejestracja