Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie pt. „Raporty merytoryczne: Co trzeba wiedzieć o realizacji i rozliczaniu projektów z »Horyzontu«?”, które odbędzie się w trybie zdalnym 21 marca 2024 r. w godz. 12.30–13.30.

Program szkolenia obejmie ogólne informacje dot. raportów merytorycznych oraz składanie raportów merytorycznych w systemie Komisji Europejskiej SyGMA (demonstracja).

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do osób realizujących granty finansowane z programów Horyzont 2020 oraz Horyzont Europa, a także pracowników działów wspierających zespoły projektowe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać e-mail na adres hpk(at)pb.edu.pl. Osoby zgłaszające chęć udziału otrzymają wiadomość z linkiem umożliwiającym dołączenie do spotkania.

Wszelkich informacji udziela Maria Szlachta (e-mail: maria.szlachta(at)umb.edu.pl).