Wydarzenia w AGH

Jak zawsze o tej porze roku zachęcamy społeczność naszej uczelni do wsparcia corocznej akcji charytatywnej AGH Święta Dzieciom. Tym razem pomagamy Fundacji na rzecz dzieci z chorobą nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”. Towarzyszące akcji kwesty i atrakcje odbędą się w dniach 5–7 grudnia 2023 r.

Przez trzy dni na terenie kampusu oraz Miasteczka Studenckiego AGH wolontariusze będą prowadzić zbiórki pieniężne. Środki finansowe można także wpłacać bezpośrednio poprzez stronę fundacji. Na portalu Allegro Charytatywni prowadzone będą aukcje, w których można wylicytować wiele ciekawych przedmiotów.

Organizująca akcję Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH przygotowała szereg atrakcji i imprez towarzyszących, a szczegóły i harmonogram dostępne są na stronie www.swietadzieciom.agh.edu.pl.

Aktualności można śledzić na profilu FB wydarzenia.

W zeszłym roku udało się wspólnie zebrać ponad 48 tys. zł dla Stowarzyszenia na rzecz dzieci z chorobą nowotworową KOLIBER.