Wydarzenia w AGH

Jak co roku, w połowie listopada obchodzony jest GIS Day – międzynarodowy dzień technologii GIS (ang. Geographical Information System, system informacji geograficznej) i święto jego użytkowników. Z tej okazji Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska organizuje 15 listopada 2023 r. konferencję, która odbywa się pod hasłem „Odkrywaj, analizuj, działaj!”.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i studentek oraz wszystkich osób, które korzystają z technologii GIS lub chcą się z nią zapoznać.

W trakcie konferencji będzie można wysłuchać wystąpień zaproszonych prelegentów reprezentujących firmy i instytucje oraz zapoznać się z urządzeniem Augmented Reality Sandbox – piaskownicą Rozszerzonej Rzeczywistości. Planowane są trzy sesje referatowe, a po każdej z nich konkurs z nagrodami.

Konferencja odbędzie się na kampusie AGH w budynku C-4 (sala 301). Start o godz. 10.00, a zakończenie ok. 14.30.

Szczegółowe informacje oraz program