Wydarzenia w AGH

„Sztuczna inteligencja – klucz do rozwiązania wyzwań jutra” to główny temat tegorocznej edycji konferencji Nauka i Biznes – wspólne wyzwania. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada 2023 r. w formie hybrydowej (stacjonarnie na Wydziale Zarządzania AGH oraz online na platformie MS Teams).

Celem konferencji, oprócz dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń, jest stworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem, a co za tym idzie integrującej przedstawicieli środowisk nauki i biznesu. Spotkanie będzie składać się z dwóch części: naukowej i biznesowej. Oprócz prezentacji wyników badań naukowych i prowadzenia dyskusji w interdyscyplinarnym środowisku naukowców i praktyków zarządzania, obok tradycyjnych sesji panelowych odbywać się będą moderowane spotkania oraz networking z przedsiębiorcami, organizacjami otoczenia biznesu, przedstawicielami izb gospodarczych i władz lokalnych.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są przedstawiciele uczelni wyższych, reprezentanci przedsiębiorstw, zrzeszeń przedsiębiorców oraz organizacji otoczenia biznesu i władz lokalnych.

Organizatorami konferencji są: Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Szczeciński oraz Uniwersytet w Bydgoszczy.