Wydarzenia w AGH

Kolejny raz szeroko otwieramy drzwi naszych laboratoriów, aby pokazać fascynującą stronę nauki i jej wpływ na życie codzienne. Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców, która w tym roku odbędzie się 29 września.

Zwiedzisz laboratoria z nowoczesną aparaturą naukowo-badawczą, zobaczysz świat w mikroskali, dowiesz się, co metal ma w środku i do czego prowadzi bałagan wśród atomów, poznasz ekologiczne aspekty życia człowieka oraz cykl życia paneli fotowoltaicznych, zobaczysz dźwięk… To tylko część różnorodnych atrakcji, które na tę wyjątkową noc przygotowali naukowcy i studenci AGH.

Start rejestracji na wydarzenia: 21 września o godz. 9.00

Sprawdź program i zaplanuj udział.

Mapa wydarzeń Małopolskiej Nocy Naukowców w AGH (pdf)

Do zobaczenia!

***

Małopolska Noc Naukowców służy popularyzacji nauki. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z uczelniami i instytutami naukowymi oraz instytucjami zaangażowanymi w promocję nauki.