Wydarzenia w AGH

Na co zwrócić uwagę, budując konsorcjum projektowe, w którym miejscu we wniosku napisać o konsorcjum, jakie są role i zadania partnerów – to tematy szkolenia KPK PB UE „Konsorcjum projektowe w Horyzoncie Europa”. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej 5 grudnia 2023 r. w godzinach 10.00–13.30.

W Horyzoncie Europa większość projektów realizowana jest w konsorcjach międzynarodowych, a ich podstawową cechą jest udoskonalenie lub tworzenie nowej wiedzy/technologii/produktu czy usługi przy wykorzystaniu wiedzy partnerów składających się na konsorcjum projektowe.

Umiejętność zbudowania konsorcjum projektowego tematu w programie Ramowym Horyzont Europa to jeden z kluczowych elementów w przygotowaniu wniosku. Ważne jest, aby dobrać partnerów zgodnie z zapisami w dokumentacji konkursowej.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek – Ekspert KPK ds. Horyzontu Europa.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować.