Wydarzenia w AGH

Komitet Organizacyjny Szkoły Inżynierii Materiałowej SIM 2023 zaprasza młodych naukowców, studentów, doktorantów oraz społeczność naukową zrzeszoną wokół inżynierii materiałowej do udziału w 50. konferencji, która odbędzie się w dniach 27–29 września 2023 r. w Rytrze.

Forma wydarzenia stwarza warunki do wymiany myśli, dyskusji, nawiązywania współpracy i integracji młodych naukowców, którzy będą mogli również poznać bliżej problematykę branży technicznej.

Konferencja Szkoła Inżynierii Materiałowej organizowana jest od 1972 r. Niektórzy z byłych uczestników piastują obecnie stanowiska dziekanów czy profesorów na wszystkich uczelniach technicznych w Polsce. W wydarzeniu uczestniczą także przedstawiciele firm, z którymi utrzymywany jest stały kontakt biznesowy.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej.

Osoba do kontaktu: dr inż. Łukasz Frocisz (e-mail: sim(at)agh.edu.pl)