Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie online dla osób, które są zainteresowane sprawdzeniem się w roli ekspertów Komisji Europejskiej w Programie Ramowym Horyzont Europa, a także dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć na czym polega praca takiego eksperta. Szkolenie odbędzie się 22 września 2023 r., w godz. 10.00–12.00.

Podczas spotkania międzynarodowi eksperci Komisji Europejskiej oceniający wnioski do Horyzontu Europa podzielą się swoim doświadczeniem i refleksjami dotyczącymi swojej pracy.

Oprócz podstawowych informacji z cyklu „co każdy ekspert wiedzieć powinien”, na spotkaniu krok po kroku przedstawiona zostanie ścieżka elektronicznej rejestracji w bazie ekspertów na portalu Funding & tender opportunities.

Prezentacje ekspertów odbędą się w języku polskim i angielskim.

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex.

Obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji udzielają: Sylwia Nowak (e-mail: s.nowak(at)ipan.lublin.pl), Maria Szlachta (e-mail: maria.szlachta(at)umb.edu.pl).