Wydarzenia w AGH

fot. źródło itisme.agh.edu.pl/

Kolejna edycja Festiwalu Innowacji Studenckich IT is ME odbędzie się w AGH (Wydział Informatyki, bud. D-17) 26 października 2023 r.

Celem festiwalu jest promocja innowacyjnych projektów na różnym etapie rozwoju i wdrożenia, wykorzystujących metody IT i opracowanych przez studentów AGH. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone finansowo.

Jedna z nagród zostanie przyznana przez NGO Women4Cyber Polska innowacji wybranej spośród zgłoszonych przez zespół, do którego należeć będzie co najmniej jedna kobieta oraz odnoszących się do szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa. W tym bowiem obszarze działa NGO Women4Cyber Polska.

W programie wydarzenia znajdują się m.in. prezentacje projektów studenckich, stoiska firm, prelekcje, panele i wystąpienia eksperckie.

Szczegółowe informacje i program