Wydarzenia w AGH

Największe w Krakowie bezpłatne warsztaty z umiejętności miękkich Soft Skills Academy odbędą się w AGH dniach 4–10 grudnia 2023 r. pod hasłem „I am not a robot”.

W tegorocznej edycji uczestnicy będą mieć do wyboru cztery tematyczne ścieżki rozwoju: biznes, finanse, autoprezentację oraz efektywną naukę. Czas poświęcony na wykłady i warsztaty zaowocuje w przyszłości lepszym startem na rynku pracy, szerszymi perspektywami zawodowymi i większą pewnością siebie.

Organizatorzy – przekonani, że siła człowieka tkwi w umiejętnościach miękkich – oferują studentom oraz studentkom możliwość zdobycia tego, co jest nieosiągalne dla sztucznej inteligencji. Umiejętności miękkie to niezbędny „pierwiastek ludzki”, niemożliwy do zastąpienia przez żadną maszynę czy program.

Organizatorem Soft Skills Academy jest organizacja studencka EESTEC AGH Kraków.

Więcej informacji, zapisy, harmonogram