Wydarzenia w AGH

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza na szkolenie „Horyzont Europa dla początkujących”, które odbędzie się w formie stacjonarnej 1 marca 2024 r. w godz. 10.30–12.00 na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24, budynek Galerii GIL, II piętro, sala konferencyjna CTT PK).

Wydarzenie jest skierowane do naukowców, przedsiębiorców, pracowników firm samorządowych i wszystkich innych osób zainteresowanych programem Horyzont Europa, a szczególnie tych, które do tej pory nie miały kontaktu z projektami finansowanymi z programów ramowych, tj. Horyzont Europa, Horyzont 2020, 7. Program Ramowy.

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane podstawowe informacje na temat Horyzontu Europa, będzie również okazja do zadawania pytań.

Szkolenie to rozpoczyna ogólnopolską kampanię „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Wydarzenie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.