Wydarzenia w AGH

Abstrakcyjna grafika nawiązująca do projektu. Na niebieskim tle napis Horyzont Europa oraz pocięty obraz prezentujący w dolnej części widok na budynki w dużym mieście, a w górnej twarz kobiety z profilu.
  • 14.03.2024

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie pt. „Gratulujemy sukcesu! – podpisywanie umowy grantowej, zarządzanie rolami w Horyzoncie Europa”, które odbędzie się w formie zdalnej, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, 14 marca 2024 r. w godz. 10.00–12.00.

Osoby uczestniczące w szkoleniu dowiedzą się jak postępować, gdy KE pozytywnie oceni wniosek w Horyzoncie Europa i zaprosi koordynatora oraz partnerów konsorcjum do podpisania umowy grantowej.

Przedstawiony będzie proces podpisywania umowy grantowej, wyjaśnione zostaną  jakie są role osób w przygotowanym wniosku i jak wygląda zarządzanie tymi rolami w realizowanym projekcie na Portalu Funding & tender opportunities.

Obowiązuje rejestracja.