Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów badawczych UE oraz Narodowe Centrum Nauki zapraszają na szkolenie online „Granty ERC: Nowości w nadchodzących konkursach”, które odbędzie się 19 lipca 2023 r. w godz. 10.00–13.00. Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia: rodzaje grantów, najważniejsze zasady, nowości w konkursach, struktura wniosku, proces i kryteria oceny, budżet projektu, wsparcie w ramach ERC Mentoring Initiative.

Szkolenie poprowadzą ekspertki: Krajowego Punktu Kontaktowego – Katarzyna Kubica-Oroń i Karolina Organiściak-Rakowska oraz Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Wschodnia – Dorota Markiewicz-Roszak.

Obowiązuje rejestracja.