Wydarzenia w AGH

Abstrakcyjna grafika nawiązująca do projektu. Na niebieskim tle napis Horyzont Europa oraz pocięty obraz prezentujący w dolnej części widok na budynki w dużym mieście, a w górnej twarz kobiety z profilu.
Co warto wiedzieć tworząc część budżetową wniosku projektowego Horyzont Europa
  • 22.02.2024

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Zachodnia zaprasza na szkolenie pt. „Co warto wiedzieć tworząc część budżetową wniosku projektowego Horyzont Europa”, które odbędzie się w formule zdalnej 22 lutego 2024 r. w godz. 10.00–12.40.

Podczas szkolenia omówione zostaną kategorie kosztów, które powinny zostać ujęte w tabeli budżetowej, sposób ich szacowania oraz wykazania w odpowiednich częściach wniosku projektowego. Przedstawiony zostanie również sposób wypełniania wniosku w elektronicznym systemie na stronie Funding&Tender Opportunities.

Spotkanie poprowadzą Barbara Trammer (NCBR-KPK) i Agata Bartoszewska (HPK-Polska Zachodnia).

Obowiązuje rejestracja.