Wydarzenia w AGH

Dobę na opracowanie autorskiego rozwiązania w jednej z trzech kategorii będą mieć uczestnicy i uczestniczki konkursu programistyczno-robotycznego BITEhack. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20–21 stycznia 2024 r. w Klubie STUDIO.

W hakatonie mogą wziąć udział studenckie zespoły z AGH i innych uczelni. Drużyny, składające się maksymanie z czterech osób, będą mieć do wyboru następujące kategorie: klasyczną, robotyczną lub game jam.

Oceniane będą przede wszystkim innowacyjność i pomysłowość zaproponowanych rozwiązań, jakość programistyczną projektu (w tym poziom zaawansowania wykorzystanych technologii), poziom zaawansowania wykorzystanych rozwiązań, potencjał rozwojowy i perspektywy wprowadzenia na rynek

Organizatorem BITEhack jest Stowarzyszenie BEST AGH KRAKÓW.