Wydarzenia w AGH

Marzysz o pobycie na kole podbiegunowym? Aplikuj do Szkoły Zimowej Arctic Winter School 2024. Wydarzenie organizuje Centrum Technologii Kosmicznych AGH w ramach projektu UNIVERSEH.

Uczestnicy wyjadą na Uniwersytet Techniczny w Lulea, a dokładnie na jego kampus w Kirunie, czyli najbardziej wysuniętym na północ szwedzkim mieście. Zajęcia potrwają od 26 lutego do 1 marca 2024. Arctic Winter School to świetnia okazja, aby zdobyć wiedzę na temat środowiska i społeczeństwa w Arktyce oraz nanosatelitach, rakietach i balonach do badań polarnych. Będzie można także obserwować zorzę polarna.

Aplikować mogą studenci i studentki AGH na każdym poziomie studiów, niezależnie od kierunku. Tygodniowy pobyt na kampusie uczelni, zostanie dopełniony dwutygodniowym projektem online. Podczas wyjazdu można zrealizować punkty ECTS.

Rejestracja trwa do 30 listopada 2023 r., do godz. 20.00. Ilość miejsc ograniczona.

Formularz rejestracyjny